Fotogalerie

Pracovní setkání velvyslanců zemí V4 v Canbeře 24. června 2020.


Recepce s přáteli Minsterstva zahraničí a obchodu Austrálie ve slavnostních prostorách ministerstva - Casey Building.


Vernisáž výstavy o československých novinách Hlas domova v Melbourne 26. října 2019.


Položení věnce za československé vojáky v Shrine of Remembrance v Melbourne 26. října 2019.


Oficiální oběd při příležitosti převzetí českého předsednictví Visegrádské čtyřky (V4) od Slovenské republiky v Canbeře. Česká republika bude předsedat skupině zemí V4 v období červenec 2019 až červen 2020.


Do působnosti velvyslanectví v Canbeře spadá kromě Nového Zélandu také 6 dalších států s nimiž pravidelně a rádi komunikujeme. Zde je foto ze setkání s jejich diplomaty na našem velvyslanectví.


Slavnostní předání pověřovacích listin ke jmenování mimořádným a zplnomocněným velvyslancem České republiky v Australském společenství do rukou generálního guvernéra Sira Petera Cosgrove.


S australským předsedou vlády Scottem Morrisonem v jeho rezidenci během státního svátku, Australského dne, 26. ledna 2019.


Dne 3. října 2018 se v prostorách českého velvyslanectví v Tokiu uskutečnila recepce ke státnímu svátku České republiky.


Slavnostní připomenutí 100 let od vzniku Československa
(Foto: ©Renata Jaročšáková 3.10.2018)


Ve dnech 28. - 30. září 2018 se proběhl Český festival v Tokiu.


Dne 23. března 2018 japonská císařovna Mičiko navštívila výstavu „Sto let s překlady Karla Čapka“, která se v současné době koná na Velvyslanectví ČR v Tokiu v prostorách Českého centra.
Císařovnu Mičiko přivítal osobně velvyslanec ČR v Tokiu Tomáš Dub s chotí a ředitelka Českého centra Tokio Eva Takamine.
Během prohlídky expozice...


Stránky