Fotogalerie

Účast na zahájení a úvodní slovo na Sydney Czech & Slovak Film Festival 2021.


Pracovní schůzka s její královskou výsostí princeznou Angelikou Lātūfuipeka Halaevalu Mata’aho Tuku’aho, vysokou komisařkou Království Tonga.


Jednání s Mattem Andersonem, ředitelem Australského válečného památníku, a velvyslancem Slovenska Tomášem Ferkem na téma připomínky bojů československých vojáků společně s Australany v bojích u Tobruku v roce 1941.


Pracovní setkání velvyslanců zemí V4 v Canbeře 24. června 2020.


Recepce s přáteli Minsterstva zahraničí a obchodu Austrálie ve slavnostních prostorách ministerstva - Casey Building.


Vernisáž výstavy o československých novinách Hlas domova v Melbourne 26. října 2019.


Položení věnce za československé vojáky v Shrine of Remembrance v Melbourne 26. října 2019.


Oficiální oběd při příležitosti převzetí českého předsednictví Visegrádské čtyřky (V4) od Slovenské republiky v Canbeře. Česká republika bude předsedat skupině zemí V4 v období červenec 2019 až červen 2020.


Do působnosti velvyslanectví v Canbeře spadá kromě Nového Zélandu také 6 dalších států s nimiž pravidelně a rádi komunikujeme. Zde je foto ze setkání s jejich diplomaty na našem velvyslanectví.


Slavnostní předání pověřovacích listin ke jmenování mimořádným a zplnomocněným velvyslancem České republiky v Australském společenství do rukou generálního guvernéra Sira Petera Cosgrove.


S australským předsedou vlády Scottem Morrisonem v jeho rezidenci během státního svátku, Australského dne, 26. ledna 2019.


Dne 3. října 2018 se v prostorách českého velvyslanectví v Tokiu uskutečnila recepce ke státnímu svátku České republiky.


Stránky