Fotogalerie

Setkání zástupců členských států Podunajské strategie (EUSDR), kde jsem zastupoval Ministerstvo pro evropské záležitosti. Svou účast jsem stvrdil krátkou řečí, kde jsem mimo jiné podpořil posilování Podunajské strategie a další regionální kooperace.


Předání pověřovacích listin na do rukou Tui A'ana Tuimalealiifano Va'aleto'a Eti Sualauvi II., hlavy (O le Ao o le Malo) Nezávislého státu Samoa.


Setkání se senátorem za stát Jižní Austrálie panem Simonem Birminghamem, též stínovým ministrem zahraničních věcí Austrálie a lídrem opozice v Senátu.


Parlamentní volby 2021 v Canbeře proběhly 8. a 9. října.


Účast na zahájení a úvodní slovo na Sydney Czech & Slovak Film Festival 2021.


Pracovní schůzka s její královskou výsostí princeznou Angelikou Lātūfuipeka Halaevalu Mata’aho Tuku’aho, vysokou komisařkou Království Tonga.


Jednání s Mattem Andersonem, ředitelem Australského válečného památníku, a velvyslancem Slovenska Tomášem Ferkem na téma připomínky bojů československých vojáků společně s Australany v bojích u Tobruku v roce 1941.


Pracovní setkání velvyslanců zemí V4 v Canbeře 24. června 2020.


Recepce s přáteli Minsterstva zahraničí a obchodu Austrálie ve slavnostních prostorách ministerstva - Casey Building.


Vernisáž výstavy o československých novinách Hlas domova v Melbourne 26. října 2019.


Položení věnce za československé vojáky v Shrine of Remembrance v Melbourne 26. října 2019.


Oficiální oběd při příležitosti převzetí českého předsednictví Visegrádské čtyřky (V4) od Slovenské republiky v Canbeře. Česká republika bude předsedat skupině zemí V4 v období červenec 2019 až červen 2020.


Stránky