Fotogalerie

Setkání s viceprezidentem EIB Kyriacosem Kakourisem se týkalo budoucí investiční strategie EIB, obranného průmyslu EU či konkurenceschopnosti.


Setkání zástupců členských států Podunajské strategie (EUSDR), kde jsem zastupoval Ministra pro evropské záležitosti. Svou účast jsem stvrdil krátkou řečí, kde jsem mimo jiné podpořil posilování Podunajské strategie a další regionální kooperace.


Předání pověřovacích listin na do rukou Tui A'ana Tuimalealiifano Va'aleto'a Eti Sualauvi II., hlavy (O le Ao o le Malo) Nezávislého státu Samoa.


Setkání se senátorem za stát Jižní Austrálie panem Simonem Birminghamem, též stínovým ministrem zahraničních věcí Austrálie a lídrem opozice v Senátu.


Parlamentní volby 2021 v Canbeře proběhly 8. a 9. října.


Účast na zahájení a úvodní slovo na Sydney Czech & Slovak Film Festival 2021.


Pracovní schůzka s její královskou výsostí princeznou Angelikou Lātūfuipeka Halaevalu Mata’aho Tuku’aho, vysokou komisařkou Království Tonga.


Jednání s Mattem Andersonem, ředitelem Australského válečného památníku, a velvyslancem Slovenska Tomášem Ferkem na téma připomínky bojů československých vojáků společně s Australany v bojích u Tobruku v roce 1941.


Pracovní setkání velvyslanců zemí V4 v Canbeře 24. června 2020.


Recepce s přáteli Minsterstva zahraničí a obchodu Austrálie ve slavnostních prostorách ministerstva - Casey Building.


Vernisáž výstavy o československých novinách Hlas domova v Melbourne 26. října 2019.


Položení věnce za československé vojáky v Shrine of Remembrance v Melbourne 26. října 2019.


Stránky